Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ваня

Është emri yt Ваня? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ivan
Djem me tinguj të ngjashëm:Виталий, Венијамин, Вадим, Влад, Владислав, Васил, Валерий, Володя
Vajza me tinguj të ngjashëm:Вайс, Валерија, Вероника, Ведрана, Већа, Виктория, Василина, Василија
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore rusisht emrat boy - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga ВаняPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ваня? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ваня? Voto për emrin tënd