Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Баяман

Është emri yt Баяман? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Бенедикт, Борис, Бранко, Боро, Божа, Божидар, Бранислав, Братислав
Vajza me tinguj të ngjashëm:Богдана, Бронислава, Бибигуль, Бегайым, Благородна, Беттіна, Бојана, Бранка
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Popullore rusisht emrat boy
Komente nga БаяманPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Баяман? Voto për emrin tënd


Është emri yt Баяман? Voto për emrin tënd