Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Антон

Është emri yt Антон? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Anton
Djem me tinguj të ngjashëm:Андрій, Аристарх, Аравиан, Артём, Алексей, Андрей, Алер, Александър
Vajza me tinguj të ngjashëm:Айнур, Анна-Марія, Арианда, Анастасия, Анастаија, Авдотья, Алгот, Ангелина
Vlerësimi:
4/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 ukrainisht emrat - Popullore rusisht emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy
Komente nga АнтонPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Антон? Voto për emrin tënd


Është emri yt Антон? Voto për emrin tënd