Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ангелина

Është emri yt Ангелина? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Angela
Djem me tinguj të ngjashëm:Антон, Андрій, Аристарх, Аравиан, Артём, Алексей, Андрей, Алер
Vajza me tinguj të ngjashëm:Айнур, Анна-Марія, Анастасия, Арианда, Анастаија, Авдотья, Алгот, Айжан
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga АнгелинаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ангелина? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ангелина? Voto për emrin tënd