Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Алексей

Është emri yt Алексей? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexei
Djem me tinguj të ngjashëm:Антон, Андрій, Аристарх, Аравиан, Артём, Андрей, Алер, Александър
Vajza me tinguj të ngjashëm:Айнур, Анна-Марія, Арианда, Анастасия, Анастаија, Авдотья, Алгот, Ангелина
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Popullore rusisht emrat boy
Komente nga АлексейPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Алексей? Voto për emrin tënd


Është emri yt Алексей? Voto për emrin tënd