Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Νατασα

Është emri yt Νατασα? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anastasia
Djem me tinguj të ngjashëm:Νεοφυτος, Νίκος Στέφανος, Νικοδημος, Νικολαος, Νικανδρος, Νικανωρ, Νεστωρ, Νικιας
Vajza me tinguj të ngjashëm:Νεφελη, Ντανια, Ναταλία, Νικολέττα, Νικηφορος, Νικόλ, Νικος, Νεκταρία
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore grek emrat vajzë
Komente nga ΝατασαPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Νατασα? Voto për emrin tënd


Është emri yt Νατασα? Voto për emrin tënd