Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Živa

Është emri yt Živa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zef, Ziv, Zev, Zeb, Zep, Zub, Zipiya, Zjeuf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ziva, Zofia, Zofie, Zsofia, Zhou Ai Fei, Zivia, Ziba, Zivah
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2695 Živa's në Facebook. Pozicioni #16479
Kategoritë:
Komente nga ŽivaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Živa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Živa? Voto për emrin tënd