Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Špela

Është emri yt Špela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Seppel, Saiful, Sible, Saifullah, Saepul, Savvel, Scevola, Sibile
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sibel, Sibilla, Sybille, Sybil, Seville, Sybilla, Sevilla, Sibylle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1535 Špela's në Facebook. Pozicioni #24954
Kategoritë:Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga ŠpelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Špela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Špela? Voto për emrin tënd