Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ömer

Është emri yt Ömer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Omar, Omer, Onur, Omari, Ommar, Omayr, Omarr, Omri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Omara, Omaira, Onora, Omoria, Oemria, Omayra, Oamra, Oumayra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 57450 Ömer's në Facebook. Pozicioni #1487
Kategoritë:
Komente nga ÖmerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ömer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ömer? Voto për emrin tënd