Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Çinare

Është emri yt Çinare? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Connor, Casimiro, Conner, Conor, Chimera, Casimir, Casimer, Cacamwri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Camira, Camera, Conr, Cynara, Chinyere, Cynere, Channary, Chynnaira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga ÇinarePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Çinare? Voto për emrin tënd


Është emri yt Çinare? Voto për emrin tënd