Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ábel

Është emri yt Ábel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Abel, Abilio, Abiel, Avel, Able, Aapeli, Ap-Howell, Abihail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abla, Aviola, Avila, Apulia, Ablah, Apple, Abella, Avyola
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 59140 Ábel's në Facebook. Pozicioni #1454
Kategoritë:
Komente nga ÁbelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ábel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ábel? Voto për emrin tënd