Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Mirë se vini në emra-bebesh.ʍ.com!
Këtu ju do të gjeni informacione interesante në lidhje me mbi 100.000 emra! Të tilla si kuptimi, origjina dhe popullariteti i emrit tuaj.
A jeni duke kërkuar për një emër të bukur për fëmijën tuaj? Atëherë ky është vendi i duhur. emra-bebesh.ʍ.com është websajti më i plotë i emrave te bebeve në botë!

Browse names by letter

A
Komentet e fundit
Klajdidje
Klajdidje
Jam shum u bukur❤
Ardenis13-10
Dua ta di kuptimin e emrit time
Adonis13-10
Emri i djalit tim esht ardenis
Matilda11-10
Cfare kuptimi ka
Fatlindë11-10
Shumë emri i mir, mua me pelqen emri im.
Blerta11-10
Shum emri i mir, mua me pelqen emri Blerta sepse eshtë i bukur.
Ajna10-10
jam shume knaqur me emrin tim
Ester 8-10
Jam shum e lumtur me emrin qe kam pasi eshte emer princeshe
Ester 8-10
Jam shum e lumtur me emrin qe kam pasi eshte emer princeshe
Anjeza 7-10
Jam bisha!
Erisa 6-10
E lumtur
Erza 6-10
E dua emrin tim edhe nese nuk ka asnje kuptim
Kaan 6-10
kaan
Amina 5-10
Emri im eshte shum i mir
Dorina 4-10
Me plq emri im shum dhe me duket shume i bukur nuk kam as nje kundershtim me emrin tim
Emanuela 4-10
Me falni se sdi fort mire shcipen se kam jetu ne columbi its my emer eshte amaizing
Fatlinda 4-10
Qka dmth emri edlira
Xhoana 3-10
Dua te di kuptimin e emrit tim
Troi 3-10
hello
Esli 3-10
Me pelqen shum
Antonela30-09
Shume I vecant
Rois30-09
Emer i lezeqem i pa degjuar
Erion29-09
Domethenjen e emrit tim.
Diellza29-09
Qfar kuptimi ka ?
Doruntina28-09
Emer i vjeter ilir
Mara28-09
origjina e emrit
Alan27-09
Alain => Lumturi
Gzim27-09
I mire , veq ne trojet shqiptare
Valmir26-09
Domethenien
Markela25-09
Sme pelqen
Leonita25-09
Si esht emri im dhe ç'kuptim ka
Arlind24-09
lindi ari
Elmir23-09
Erblin
Desantila22-09
Me pelqen por doja te Doja kuptimin
Aurela21-09
Eshte emer i bukur
Gzim21-09
Me pëlqen emri im
Katia20-09
Eshte nje emer i thjesht per tu kuptuar dhe per tu shqiptuar si dhe me pelqen me shume nga te gjithe emrat e tjere
Katia20-09
Eshte nje emer i thjesht per tu kuptuar dhe per tu shqiptuar si dhe me pelqen me shume nga te gjithe emrat e tjere
Endrita20-09
emri im eshte shum i bukur