Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Mirë se vini në emra-bebesh.ʍ.com!
Këtu ju do të gjeni informacione interesante në lidhje me mbi 100.000 emra! Të tilla si kuptimi, origjina dhe popullariteti i emrit tuaj.
A jeni duke kërkuar për një emër të bukur për fëmijën tuaj? Atëherë ky është vendi i duhur. emra-bebesh.ʍ.com është websajti më i plotë i emrave te bebeve në botë!

Browse names by letter

A
Komentet e fundit
Rinesadje
Nuk edi domethënjen e emrit tim
Grisildadje
Ky emer eshte shume i vecant dhe duhet te kete kpt shum te bkr
Artadje
Eshte emr shum I bukur dhe I vecant
Sindi 4-06
me pelqen emri im ❤❤❤❤❤❤
Giada 4-06
Faleminderit
Giada 4-06
Faleminderit
Elda 4-06
Jo
Izaura 4-06
Emri im eshte i vecant per mendimin tim ky emer me eshte vendosur per shkak te nje aktoreje te quajtur gjithashtu IZAURA emri im eshte i veshtirë per tu mbajtur mend
Izaura 4-06
Emri im eshte i vecant per mendimin tim ky emer me eshte vendosur per shkak te nje aktoreje te quajtur gjithashtu IZAURA emri im eshte i veshtirë per tu mbajtur mend
Izaura 4-06
Emri im eshte i vecant per mendimin tim ky emer me eshte vendosur per shkak te nje aktoreje te quajtur gjithashtu IZAURA emri im eshte i veshtirë per tu mbajtur mend
Klea 3-06
Esht shum i bukur dhe i kendeshem
Klea 3-06
Esht shum i bukur dhe i kendeshem
Rovena 3-06
Shum kisha pas qef me dit qfar kuptimi ka emri jem!!!
Erla 2-06
Eshte emer i bukur
Adonis 2-06
Djali im.quhet Ardenis dua ta di kuptimin e emrit Ardenis ju faleminderit.
Adonis 2-06
Djali im.quhet Ardenis dua ta di kuptimin e emrit Ardenis ju faleminderit.
Fatma 1-06
Po emri im eshte shume i vecante
Fatma 1-06
Po une e adhuroj emrin tim.Dhe mendoj se eshte emri me i bukur ne bote
Fatma 1-06
Po une e adhuroj emrin tim.Dhe mendoj se eshte emri me i bukur ne bote
Brikena31-05
Shum I keq mos e perdorni
Rajan31-05
Ky emer ka nje kutim shume te mrekullueshen .Te gjithe ata qe e kan kete emer jane me fat dhe fatlum . Inshalla
Klea31-05
Me pelqen shume emri im dhe jam krenare per kete emer qe me kane vendos prinderit e mi.
Klea31-05
Me pelqen shume emri im dhe jam krenare per kete emer qe me kane vendos prinderit e mi.
Fjolla30-05
I bukur
Alketa30-05
eshte emiri me i bukur ne bot
Albert30-05
Fisnik,ndriçues
Alketa30-05
eshte emiri me i bukur ne bot
Alketa30-05
eshte emiri me i bukur ne bot
Alketa30-05
eshte emiri me i bukur ne bot
Fjolla30-05
I bukur
Kaltrina30-05
Kam deshire ta di kuptimin e emrit tim te vertete.
Sindi30-05
Emri im eshet me i miri
Blendi29-05
Pershndetje
Aulon29-05
Është emër shmëi mirë dhe i veqant për mua
Aurela29-05
Cfar kuptimi ka emri im
Aleksandra29-05
Ka shum pseudonime
Vjollca28-05
Saktesisht cfare kuptimi ka, perveq lule Vjollce!
Ina28-05
IT IS NICE
Hegla28-05
perdoreni eshte emer i vecant
Olta28-05
du te dije demethenjen