Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Emrat popullore djalë në Poloni

#Emër Kuptimi
1 Jakubai mori thembrën
2 Tomasz
3 Kamil
4 MateuszDhuratë
5 Maciej
6 Michał
7 Patryk
8 Paweł
9 Marek
10 Bartosz
11 MarcinLuftë
12 Filip
13 Jacek
14 Piotr
15 Artur
16 Krzysztof
17 Robert
18 Szymon
19 Wojciech
20 Adrian
21 DanielPerëndia është gjykatësi im
22 DawidI dashur
23 Kacper
24 Zoriani lumtur
25 Dominiklord
26 Adam
27 SebastianBurrëri
28 Grzegorz
29 KubaPushtues, përfaqësues
30 Hubert
31 Jan
32 Alex
33 Rafał
34 AngelEngjëll
35 Łukasz
36 Wiktor
37 Damian
38 Andrzej
39 Konrad
40 Mikołaj
41 Maciek
42 Przemysław
43 Krystian
44 Bartek
45 Oliwier
46 Bastian
47 Mariusz
48 Leszek
49 Janusz
50 Wieslaw
51 Nikodem
52 Lysander
53 Alanshkëmb
54 Lucas
55 Przemek
56 Norbert
57 Seth
58 Aleksy
59 Radosław
60 Dastin
61 Henryk
62 Slawomir
63 Ben
64 Reto
65 Huj
66 Jamal
67 Roman
68 FranekNjë francez
69 Pawel
70 Błażej
71 Cezary
72 Albert
73 Włodzimierz
74 Eliot
75 Tobiasz
76 Aleksander
77 Joshua
78 Przemyslaw
79 Milome formë të hijshme, të pastër
80 Haron
81 Axel
82 Milosz
83 Eren
84 Damon
85 Olgierd
86 Juliusz
87 Hassan
88 Ernest
89 Oliwia
90 Rajmund
91 Bartłomiej
92 Darek
93 Miłosz
94 Dean
95 Zbigniew
96 Dariusz
97 Oskar
98 Beniamin
99 Lambrecht
100 Stanisław
101 Fabian
102 Darwin
103 Tymoteusz
104 Viktor
105 Stavros
106 Bernarda
107 Jackai mori thembrën
108 Lech
109 Martin
110 Richard
111 Bogusław
112 Nataniel
113 Ignacy
114 Antonilule
115 Nathan
116 Szczepan
117 Pascal
118 Nathaniel
119 Brandon
120 Ardeira
121 Karol
122 Gaaradashuri
123 IreneuszFitore
124 Jaroslaw
125 Nevio
126 Argo
127 Jasper
128 Kazimierz
129 Gilbert
130 Nick
131 Arien
132 MichalKush është si Perëndia
133 Aaron
134 Jerome
135 Arkadiusz
136 Abdul-Rahim
137 Edek
138 Wladyslaw
139 MieczyslawShpatë
140 Aron
141 Klaudia
142 Joep
143 Prym
144 Gustaw
145 Władysław
146 Eldar
147 Cyan
148 Noel
149 TobiPerëndia është me ne
150 Koen

Emrat popullore vajzë në Poloni

#Emër Kuptimi
1 Julia
2 Aleksandra
3 Karolina
4 Natalia
5 Paulina
6 Wiktoria
7 Magdalena
8 PatrycjaFisnik
9 JoannaPerëndia është me ne
10 Marta
11 Weronika
12 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
13 Klaudia
14 KatarzynaTë pastër dhe të pastër
15 Dominika
16 Monika
17 Kinga
18 MartynaBurrëri
19 Oliwia
20 Agnieszka
21 Sandra
22 Alicja
23 Sylwia
24 Justyna
25 Kamila
26 Ewelina
27 ZuzannaZambak uji
28 GabrielaPerëndia është me ne
29 Ewa
30 Daria
31 Agata
32 Sara
33 Izabela
34 Mariame formë të hijshme të pastër
35 Emilia
36 Małgorzata
37 Aneta
38 Beata
39 Maja
40 Angelika
41 Olga
42 Edyta
43 Dorota
44 Nicole
45 Barbara
46 Marzenaacaruar
47 Kasia
48 Iwona
49 Ania
50 Adrianna
51 Nikola
52 Marlena
53 Milename formë të hijshme të pastër
54 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
55 Ola
56 Magda
57 Amelia
58 Zofia
59 Karina
60 Żaneta
61 Dagmara
62 Adriana
63 Roksana
64 KorneliaHorned
65 Samira
66 Jessica
67 HannaHiri i Perëndisë
68 MichalinaSi Perëndi
69 Malgorzatazbukurim
70 Malwina
71 Wioleta
72 Lidia
73 Wioletta
74 MarcelinaPak
75 Iga
76 Ilona
77 Kajatokë
78 Lena
79 Ada
80 UrszulaVesh
81 Luna
82 Julita
83 Grazynai bukur
84 AnnabethMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
85 Renata
86 Renesmee
87 Danuta
88 Paula
89 Diana
90 Sabina
91 Vanessa
92 Anika
93 Jagoda
94 Teresa
95 Laura
96 Halina
97 Arletta
98 NancyHiri i Perëndisë
99 Sonia
100 Tori
101 ElizaZoti është betuar
102 Jowita
103 Margeritamargaritar
104 Nelly
105 Anna-MariaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
106 Amanda
107 Nadiashpresoj
108 Pamela
109 Amina
110 Christine
111 Cindy
112 Jolanta
113 Klementyna
114 Asia
115 Zuzia
116 Selena
117 ManuelaPerëndia është me ne
118 Łucja
119 Krystyna
120 Matylda
121 Margaretazbukurim
122 Margaritamargaritar
123 IzabellaZoti është betuar
124 Jadwiga
125 Olivia
126 Marianna
127 Grażyna
128 Gretamargaritar
129 Kalina
130 Mariolame formë të hijshme të pastër
131 Arleta
132 JenniferI frytshëm
133 Kira
134 Layla
135 Maritaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
136 Santina
137 Lucy
138 Mariza
139 Saskia
140 Nina
141 Charlotte
142 Elwira
143 Alexandra
144 ElzbietaPërkushtuar për zot
145 Elżbieta
146 LiliaZoti është betuar
147 Mirellame formë të hijshme, të pastër
148 Alicia
149 Crystal
150 AnielaEngjëll
Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ