Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Emrat popullore djalë në Gjermani

#Emër Kuptimi
1 Michael
2 DanielPerëndia është gjykatësi im
3 Thomas
4 Andreas
5 Martin
6 Markus
7 Alexander
8 Tobias
9 Marco
10 SebastianBurrëri
11 Matthias
12 Uwe
13 Frank
14 Christian
15 Stefan
16 Florian
17 RalfUjk
18 Wolfgang
19 Oliver
20 Patrick
21 Sven
22 Klaus
23 Petershkëmb
24 Benjamin
25 Simon
26 JensPerëndia është i mëshirshëm
27 Philipp
28 Jan
29 Christoph
30 Jonas
31 Felixi lumtur
32 Timo
33 Axel
34 Richard
35 Kevin
36 LukasBurrëri
37 Fabian
38 Paul
39 Jörg
40 David
41 Ingo
42 Jürgen
43 Tim
44 Kai
45 Dominiklord
46 Sascha
47 Robert
48 Stephan
49 Marcel
50 Leonluan
51 JohannesZoti është i dhemshur
52 Larslaureati
53 Tom
54 Jochen
55 Lorian
56 MaximilianPak
57 Volker
58 Pascal
59 Dennis
60 Dirk
61 Georg
62 Ronny
63 Harald
64 Robin
65 NilsHorned
66 Thorsten
67 Bernd
68 Mario
69 Adolf
70 Holger
71 Rainer
72 Dieter
73 Manfred
74 Julian
75 Max
76 Steffen
77 Eric
78 Heiko
79 Carsten
80 HansZoti është i dhemshur
81 Pele
82 DetlefLief
83 Reinhard
84 Reinhold
85 Hendrik
86 Ludter
87 André
88 Malte
89 Udo
90 Ulrich
91 Hartmut
92 Roland
93 Moritz
94 Denis
95 Jonathan
96 Justin
97 Elya
98 Dane
99 Norbert
100 Rickon
101 Luca
102 Nico
103 Helmut
104 Leander
105 Alex
106 Maik
107 Billme vullnet aq i fortë si një përkrenare
108 Adrian
109 Horst
110 Philip
111 Wilfried
112 Niklas
113 Henry
114 Marvin
115 Armin
116 Falk
117 Claas
118 Steven
119 TorbenVesh
120 Marcus
121 Aron
122 Claus
123 HannesZoti është i dhemshur
124 Heinrich
125 Jor
126 Rick
127 Milan
128 Romke
129 Tristan
130 Rico
131 MariusBurrëri
132 Werner
133 Rafael
134 Kurt
135 Alfred
136 Bastian
137 RoyMbret
138 Sören
139 Rudolf
140 Enrico
141 Egbert
142 Fil
143 Karl
144 Konstantin
145 Jaydee
146 René
147 ManuelPerëndia është me ne
148 Finn
149 Olaf
150 Christopher

Emrat popullore vajzë në Gjermani

#Emër Kuptimi
1 Julia
2 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
3 Sarah
4 Katharina
5 Jessica
6 Sandra
7 Laura
8 Melanie
9 Nadineshpresoj
10 Nicole
11 Anja
12 Lena
13 Stefanie
14 JohannaZoti është i dhemshur
15 Jasmin
16 Jana
17 Vanessa
18 Susanne
19 Annika
20 Nina
21 Saskia
22 Annesimpatik, i dhembshur
23 Franziska
24 Sabine
25 DanielaPerëndia është gjykatësi im
26 LisaZoti është betuar
27 Claudia
28 Katja
29 KatrinTë pastër dhe të pastër
30 Tanja
31 JenniferI frytshëm
32 Alexandra
33 Sabrina
34 Diana
35 Andrea
36 Sonja
37 Michaela
38 Sophie
39 Heike
40 Mariame formë të hijshme të pastër
41 Barbara
42 Kerstin
43 Miriam
44 Marieme formë të hijshme të pastër
45 Yvonne
46 BettinaZoti është betuar
47 Rebecca
48 Antje
49 Antonia
50 Lealuan
51 Bianca
52 Jacquelineai mori thembrën
53 Verena
54 Alina
55 Ellen
56 Michelle
57 Birgit
58 Ulrike
59 Christina
60 Simone
61 Elke
62 Silke
63 Lara
64 Denise
65 Linda
66 Elena
67 Iris
68 Leonieluan
69 Patricia
70 HannahHiri i Perëndisë
71 Svenja
72 Ramona
73 Juliane
74 Monika
75 Mandy
76 Luisa
77 Anke
78 TinaZoti është betuar
79 Pia
80 Carolin
81 Astrid
82 Melina
83 Petrashkëmb
84 Corinnavirgjëreshë
85 CorneliaHorned
86 Angela
87 SylviaPyll
88 NeleHorned
89 Chiara
90 Natalie
91 KarinI pastër
92 ManuelaPerëndia është me ne
93 Tamara
94 Sina
95 Sophia
96 Martina
97 Eva
98 Stephanie
99 Brigitte
100 Maren
101 JanineZoti është i dhemshur
102 Lydia
103 Gudrun
104 Sara
105 Inapastër ose të pastër
106 Frauke
107 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
108 Silvia
109 Judith
110 Janina
111 Britta
112 Marionborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
113 LarissaI gëzuar
114 Mona
115 ElisaZoti është betuar
116 Josephine
117 Mariname formë të hijshme të pastër
118 Alicia
119 ElisabethZoti është betuar
120 Anika
121 Meikeme formë të hijshme të pastër
122 UrsulaVesh
123 Kim
124 Jutta
125 JennyI frytshëm
126 Marame formë të hijshme të pastër
127 Christiane
128 Romy
129 Kira
130 Amelie
131 SusannZambak uji
132 Anna-Lena
133 Gina
134 IsabelZoti është betuar
135 Lina
136 Selina
137 Dana
138 Carinapastër ose të pastër
139 Charlotte
140 Kathleenpastër ose të pastër
141 Kathrin
142 Celine
143 Tabea
144 Tatjana
145 DagmarPaqe
146 Nathalie
147 Ines
148 Aline
149 Chantal
150 NancyHiri i Perëndisë
Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ