Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Emrat popullore djalë në Estoni

#Emër Kuptimi
1 Priit
2 Kristjan
3 Rikardo
4 Martin
5 RasmusI dashur
6 Margus
7 Mart
8 Andres
9 Andrusluftëtar
10 Silver
11 Kristo
12 JaanJetë
13 Madis
14 Marten
15 Robert
16 Urmas
17 Karmo
18 Meelis
19 Tanel
20 Marek
21 Sander
22 Joosep
23 Rain
24 Henri
25 Oliver
26 Oskar
27 Jakobai mori thembrën
28 Ranno
29 Indrek
30 Laurilaureati
31 Taavi
32 Kaspar
33 Reigo
34 Jaanus
35 Tarmo
36 Ain
37 Aivar
38 Aivo
39 Rainer
40 Jüri
41 Kevin
42 Marko
43 Kalev
44 Jan
45 JanekPerëndia është i mëshirshëm
46 RaulUjk
47 MattiasDhuratë
48 Tambet
49 Ragnar
50 Margozbukurim
51 Villem
52 Siim
53 Toomas
54 Georg
55 Risto
56 Triini
57 ArnoAi i cili sundon si një shqiponjë
58 Karel
59 Artur
60 Robin
61 Matidhuratë e Zotit
62 Romet
63 JannoPerëndia është i mëshirshëm
64 Rauno
65 Andreas
66 Valdur
67 Aaron
68 Rene
69 Mihkel
70 Veiko
71 Raigo
72 Tauno
73 Heino
74 JoonasPëllumb
75 Anton
76 Hendrik
77 Ants
78 Richard
79 Alar
80 Rainis
81 Kermo
82 Kaarel
83 Kaido
84 Argo
85 HillarI gëzuar
86 RalfUjk
87 Germo
88 ArnoldAi i cili sundon si një shqiponjë
89 Kalle
90 Rando
91 Gertfortë me shtizë
92 Sten
93 Karl
94 Ulvar
95 Roland
96 Atso
97 Kuldar
98 Ivar
99 Lembit
100 Jarmo
101 ReinKëshilla, këshilla e
102 Kaur
103 Andri
104 Kauri
105 Jevgeni
106 Heigo
107 Mailis
108 JohanZoti është i dhemshur
109 Tauri
110 Mikk
111 Chris
112 Anti
113 SebastianBurrëri
114 Christopher
115 Raimond
116 Mirko
117 Kennert
118 Sergo
119 Alanshkëmb
120 Kenneth
121 Jürgen
122 Rihard
123 Alari
124 Maris
125 Tony
126 Aleksander
127 Denis
128 Gabriel
129 Kevo
130 Raivo
131 Armin
132 Alex
133 German
134 Trevor
135 Edvard
136 Olev
137 Rames
138 Egon
139 Ehart
140 Simmo
141 Rivo
142 Tristan
143 Ramon
144 Randel
145 Simon
146 Edmund
147 Tõnis
148 Kriss
149 Algmar
150 Kalmer

Emrat popullore vajzë në Estoni

#Emër Kuptimi
1 KatrinTë pastër dhe të pastër
2 Triin
3 Laura
4 Eliise
5 TriinuI pastër
6 Helen
7 Annika
8 KristiNdjekës
9 AnneliMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
10 Liina
11 Sandra
12 Maris
13 Kerli
14 Kadri
15 Kristel
16 Tiina
17 Gretemargaritar
18 Liis
19 Kristiina
20 KarinI pastër
21 Kärt
22 Helena
23 Liisa
24 KaisaI pastër
25 Karmen
26 Maarjaacaruar
27 Ave
28 Annesimpatik, i dhembshur
29 Reelika
30 Anu
31 HelinaLumturi
32 Mariame formë të hijshme të pastër
33 Piret
34 SigneFitore
35 Kelly
36 Diana
37 Kairi
38 Pille
39 Marleenme formë të hijshme të pastër
40 Kadi
41 JohannaZoti është i dhemshur
42 Ülle
43 Kertu
44 Jaanika
45 Evelinme formë të hijshme, të pastër
46 Merle
47 Anni
48 Kersti
49 Mariborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
50 Sirli
51 Elis
52 Kätlin
53 Krista
54 Gerli
55 Ingrid
56 Siiri
57 Birgit
58 Liisi
59 EneShpatë
60 KristinaNdjekës
61 Monika
62 Kirke
63 Egle
64 Stella
65 Agnes
66 Carmen
67 HannaHiri i Perëndisë
68 Mirjam
69 Karina
70 Raili
71 Ritame formë të hijshme të pastër
72 AnnabelMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
73 SigridFitore
74 Kaidi
75 Gerdafortë me shtizë
76 Berit
77 Margitzbukurim
78 Kerttuluftëtar
79 Merilin
80 Sirje
81 Marta
82 Greete
83 Marikaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
84 Tuuli
85 Esternjë yll
86 Airi
87 Eva
88 Kati
89 Katre
90 Merili
91 Emma
92 KristinNdjekës
93 Jaanaacaruar
94 Getter
95 Riina
96 Reet
97 Kaire
98 Siret
99 Katriin
100 Mari-Liis
101 Meritmargaritar
102 Elina
103 Evelyn
104 JanikaPajtuar Perëndisë
105 Vivian
106 Erika
107 Kai
108 Külli
109 Maretzbukurim
110 Kelli
111 Annely
112 Sille
113 Andra
114 Aili
115 Heleri
116 Ilona
117 Eleri
118 Silvia
119 Regina
120 Teele
121 TerjeShtizë
122 Anette
123 Marjezbukurim
124 Merily
125 Ingela
126 Alice
127 Tiiu
128 Viktoria
129 Janeli
130 Marianneme formë të hijshme të pastër
131 Ragne
132 Marieme formë të hijshme të pastër
133 Malle
134 Ly
135 NeleHorned
136 Mareme formë të hijshme, të pastër
137 SusannaZambak uji
138 Elen
139 LisetteZoti është betuar
140 Iiris
141 Heli
142 Margotmargaritar
143 Kairit
144 Juta
145 VeronikaFitore
146 Helis
147 Eve
148 Tiia
149 Angelika
150 Eneli
Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ