Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Emrat popullore djalë në Letoni

#Emër Kuptimi
1 Kristaps
2 Daniels
3 Artis
4 Jānis
5 Armands
6 Edgars
7 Andris
8 Emils
9 Ivo
10 Ralfs
11 NilsHorned
12 Markus
13 Kaspars
14 Toms
15 DavisI dashur
16 Rihards
17 Gints
18 Roberts
19 Alvis
20 Juris
21 LaurisNga Laurentum, Itali
22 Artūrs
23 Dāvis
24 Dainis
25 Reinis
26 Karlis
27 Elvis
28 Arturs
29 Valdis
30 Arnis
31 Deivids
32 Raivis
33 Kristiāns
34 Ivars
35 Otto
36 Markuss
37 Raimonds
38 Rainer
39 Nauris
40 Denis
41 Kristafers
42 Atis
43 Andis
44 Edijs
45 Marek
46 Kārlis
47 Aigars
48 Aivars
49 Ulvis
50 Erlands
51 Mārcis
52 Rainers
53 Arvis
54 Dzintars
55 Damian
56 Mareks
57 Gatis
58 Maris
59 Oskars
60 Ēriks
61 Gintars
62 Uldis
63 Gustav
64 Ronald
65 Arthur
66 Gustavs
67 Aldis
68 Aleksis
69 Māris
70 Helmut
71 Alens
72 Deniss
73 Hugo
74 Kristers
75 Sandis
76 Mairis
77 Niks
78 Marko
79 RodrigoI famshëm
80 Emīls
81 Guntis
82 Aivis
83 Lorenslaureati
84 Pēteris
85 Rafael
86 Klāvs
87 Aleksandrs
88 Heino
89 Mārtiņš
90 Valerijs
91 Lūkass
92 Didzis
93 Rūdolfs
94 Raivo
95 Viesturs
96 Ingus
97 Krišjānis
98 Normunds
99 Intars
100 Oskar
101 Elan
102 JanisZoti është i dhemshur
103 Teodors
104 Eltons
105 Marks
106 Tomass
107 Patrik
108 Patriks
109 Pauls
110 Martins
111 Rolands
112 MikelisKush është si Perëndia
113 Gunārs
114 Arnolds
115 Alberts
116 Ronalds
117 Uģis
118 Rudolf
119 LukasBurrëri
120 Alekss
121 Helmuts
122 Krista
123 Ervins
124 Valters
125 Madars
126 Niklāvs
127 Igors
128 Amadejs
129 Kristians
130 Dominiklord
131 Sandi
132 Ilmārs
133 Dominiks
134 Viks
135 Dagnis
136 Andreja
137 Francis
138 Maksis
139 Edvard
140 Andrejs
141 Dairis
142 Oliver
143 Semīrs
144 Vladislavs
145 Silvestrs
146 Damians
147 Richard
148 Zigmunds
149 Einārs
150 Mariss

Emrat popullore vajzë në Letoni

#Emër Kuptimi
1 Laura
2 Linda
3 KeitaI panjohur
4 Alise
5 Samanta
6 Santa
7 Sintija
8 Diana
9 Agnese
10 Amanda
11 Inga
12 Marta
13 Ieva
14 Krista
15 Sanita
16 Paula
17 Elina
18 Zane
19 KristineNdjekës
20 ElizabetePërkushtuar për Zotin
21 IlzePërkushtuar për zot
22 DanielaPerëndia është gjykatësi im
23 Dace
24 ArtaAr
25 Anete
26 Annija
27 KatrinaI pastër
28 Kitija
29 Evija
30 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
31 Evita
32 Nikola
33 SigneFitore
34 Eva
35 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
36 Kristīne
37 Rebeka
38 Inese
39 Kristiana
40 Jolanta
41 Laila
42 GabrielaPerëndia është me ne
43 Lauma
44 Vanesa
45 Elīna
46 Gita
47 Iveta
48 Sandra
49 Unanjë
50 Aleksa
51 Sabine
52 Jana
53 Ilona
54 Lelde
55 Anda
56 Liene
57 Aija
58 Dana
59 Dita
60 Renate
61 Evelina
62 ElzaZoti është betuar
63 Maija
64 Zanda
65 Karina
66 Daiga
67 Madara
68 Loreta
69 Marikaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
70 Endija
71 VitaJetë
72 Gunita
73 Ramona
74 Ineta
75 Laine
76 Aiga
77 Sindija
78 Marija
79 Viktorija
80 Simona
81 Katrīna
82 Justine
83 Zita
84 Edite
85 Baiba
86 Beatrise
87 ElisaZoti është betuar
88 Kerija
89 Luīze
90 Emilija
91 Agate
92 Līga
93 Evelīna
94 Sendija
95 Kristena
96 Daina
97 Lanashkëmb
98 Liva
99 Adriana
100 Elīza
101 Maritaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
102 Līva
103 Undine
104 Sofija
105 Esterinjë yll
106 Solvita
107 Diāna
108 Aleksandra
109 Erika
110 LitaNjerëz
111 Anastasija
112 Nika
113 Indra
114 Enija
115 SilvijaPyll
116 Ritame formë të hijshme të pastër
117 Estere
118 Guna
119 Beatei lumtur
120 LaimaLumturi
121 Elija
122 Patricia
123 ElizaZoti është betuar
124 Ketija
125 AritaMe origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
126 Selina
127 Alina
128 Karolina
129 Egita
130 VeronikaFitore
131 Patrīcija
132 Elita
133 Ance
134 Rūta
135 Džeina
136 Nora
137 Helena
138 Alla
139 Kristiāna
140 Olga
141 Monika
142 Ariana
143 Mairame formë të hijshme, të pastër
144 Aiva
145 Elvita
146 Inara
147 Mia
148 Victoria
149 Vika
150 Lina
Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ