Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zvonko

Është emri yt Zvonko? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zefanias, Zbynek
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zefanja, Zivanka, Zephanja, Zbyněk
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1450 Zvonko's në Facebook. Pozicioni #26036
Kategoritë:Popullore suedez emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Emrat popullore djalë në Kroacia
Komente nga ZvonkoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zvonko? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zvonko? Voto për emrin tënd