Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zsuzsa

Është emri yt Zsuzsa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zoi, Zoja, Zak, Zeus, Zaki, Zay, Zeke, Zahi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zoe, Zoa, Zo, Zoey, Ziza, Zia, Zoie, Zoya
Vlerësimi:
3.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2365 Zsuzsa's në Facebook. Pozicioni #18132
Kategoritë:Emrat hungareze - Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Hungari - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Hungari
Komente nga ZsuzsaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zsuzsa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zsuzsa? Voto për emrin tënd