Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zayn

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zayn.
Është emri yt Zayn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i bukur
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Zain, Zaina, Zayna, زين, زينة
Djem me tinguj të ngjashëm:Zani, Zane, Zen, Zan, Zion, Zaim, Zein, Zyon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zana, Zaina, Zaynah, Zina, Zhane, Zhani, Zanna, Zena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 165 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 81 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 137 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 137 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1055 Zayn's në Facebook. Pozicioni #32812
Kategoritë: - Emrat Arabisht - Popullore fa emrat - Popullore grek emrat - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore lituanez emrat - Emrat popullore në Iran - Popullore grek emrat boy
Komente nga ZaynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zayn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zayn? Voto për emrin tënd