Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zara

Është emri yt Zara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sarah
Djem me tinguj të ngjashëm:Zahir, Zur, Zer, Zakari, Zary, Zahur, Zarria, Zakariyya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaira, Zaara, Zaria, Zahara, Zehra, Zohra, Zahra, Zaire
Vlerësimi:
4.5/5
yje 131 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 76 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 76 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 76 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 124 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 122 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Jora
Facebook:

+/- 50230 Zara's në Facebook. Pozicioni #1649
Kategoritë: - Emrat Hebreje - Popullore arab emrat - Popullore rumun emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore slloven emrat - Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Irak - Emrat popullore në Jordan - Emrat popullore në Algjeri
Komente nga ZaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zara? Voto për emrin tënd