Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vivien

Është emri yt Vivien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Viviana
Djem me tinguj të ngjashëm:Van, Vin, Ven, Von, Vinny, Vinnie, Viviano, Vũ Anh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vivian, Viona, Viviana, Vani, Vána, Vema, Vyvyan, Vina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 524 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 435 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 433 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 431 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 506 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 501 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28810 Vivien's në Facebook. Pozicioni #2537
Kategoritë: - Popullore çek emrat - Top 100 hungarez emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore italian emrat - Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Iran - Emrat e Amerikës Latine - Popullore lituanez emrat - Popullore Catalonian emrat
Komente nga VivienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vivien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vivien? Voto për emrin tënd