Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vanesa

Është emri yt Vanesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vinicio, Venanzio, Vince, Vance, Vannes, Venis, Vinicius, Vamshi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Venice, Venesa, Venus, Vanesska, Vanisha, Vinga, Vân Nhường, Võ Đăng Khoa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 187 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 137 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 135 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 136 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 176 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 175 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Daniel, Vincenco
Emrat e motrave:Elsa, Uresa Arbesa, Greta, Sindi, Elza
Facebook:

+/- 13695 Vanesa's në Facebook. Pozicioni #4603
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Emrat me 6 shkronja - Popullore çek emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore slloven emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore letonisht emrat
Komente nga VanesaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vanesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vanesa? Voto për emrin tënd