Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tringa

Është emri yt Tringa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Terrance, Terrence, Terence, Trần Đức Hảo, Torence, Torrance, Tering, Toyrung
Vajza me tinguj të ngjashëm:Taurinas, Trang Đài, Thúy Trang, Tarang, Triệu Hương, Tiryns, Thuytrang, Thorensia
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Jo, Tringe, Kinge, Tringellima
Emrat e vëllezërve:Edin, Ylli, Trimor, Elion, Dreni, Ron, Eris, Ideal, Fatos, Zgjim
Emrat e motrave:Margarita, Ylleza, Venera, Barbara, Kledina, Verona, Gresa, Shkurta, Vlera, Elsa, Altina, Bleona, Migena
Facebook:

+/- 870 Tringa's në Facebook. Pozicioni #37704
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Shqipëri - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Tringa


Tringa ( 27 vjeç) 2018-07-11
Dua te di qfare demethenje ka
Tringa ( 20 vjeç) 2019-04-25
Mirbremba,
Desha ta dija kuptimit e emrit tim sepse jam perpiq ta gjej por nuk arrita dot.
Tringa

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tringa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tringa? Voto për emrin tënd