Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tika

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tika.
Është emri yt Tika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbrojtësi i popullit
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Diede
Djem me tinguj të ngjashëm:Thiago, Tys, Tze, Theseus, Taj, Takao, Titus, Thaddeus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tazia, Tosca, Tess, Tikeya, Tessia, Tiesha, Tisha, Teja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 156 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 92 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 90 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 135 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 134 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Endri
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14505 Tika's në Facebook. Pozicioni #4387
Kategoritë:Emrat Frisian - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat - Emrat popullore në Indonezi - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Indonezi - Top 100 emra të njohura në Indonezi
Komente nga TikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tika? Voto për emrin tënd