Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Thiago

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Thiago.
Është emri yt Thiago? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pushtues, përfaqësues
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tys, Tze, Theseus, Taj, Takao, Titus, Thaddeus, Thijs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tika, Tazia, Tosca, Tess, Tikeya, Tessia, Tiesha, Tisha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 81 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 81 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 100 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 99 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17930 Thiago's në Facebook. Pozicioni #3710
Kategoritë:Emrat popullore në Brazil - Popullore portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat popullore djalë në Brazil - Top 100 emra të njohura në Brazil
Komente nga ThiagoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thiago? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thiago? Voto për emrin tënd