Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Telma

Është emri yt Telma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Thelma
Djem me tinguj të ngjashëm:Tolan, Tillmann, Tilian, Tilman, Tallen, Talon, Tieleman, Talmon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Thelma, Telema, Thelema, Talen, Talma, Talwyn, Thúy Liên, Talien
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 62 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3400 Telma's në Facebook. Pozicioni #13793
Kategoritë:Emra italiane - Popullore fund emrat - Popullore arab emrat - Emrat popullore në Jordan - Emrat popullore në Angolë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat - Emrat popullore në Mozambik - Emrat popullore në Portugali - Emrat popullore vajzë në Angolë
Komente nga TelmaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Telma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Telma? Voto për emrin tënd