Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tara

Është emri yt Tara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Thara
Djem me tinguj të ngjashëm:Troi, Teodor, Troy, Tahir, Trey, Theodore, Terry, Tudor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiara, Teodora, Terra, Troya, Trea, Tyara, Torri, Tyathira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 201 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 89 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 88 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 89 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 176 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 176 vota
Pseudonime:Ra, Ta, Ara
Emrat e vëllezërve:Tefi, Aron, Tarik, Kemal, Emir, Salih, Tufan, Lorian, Altin
Emrat e motrave:Ambra, Leonita, Arona, Sara, Banu, Lejla, Asu, Nihan, Zeynep, Arlinda
Facebook:

+/- 431630 Tara's në Facebook. Pozicioni #247
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore arab emrat - Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Iran - Popullore anglisht emrat
Komente nga Tara


Tara ( 18 vjeç) 2017-04-07
yok

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tara? Voto për emrin tënd