Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Taj

Është emri yt Taj? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Thiago, Tys, Tze, Theseus, Takao, Titus, Thaddeus, Thijs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tika, Tazia, Tosca, Tess, Tikeya, Tessia, Tiesha, Tisha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11895 Taj's në Facebook. Pozicioni #5141
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore slloven emrat - Popullore slloven emrat boy - Emrat popullore në Slovenia - Emrat Top1000 amerikanë në 1998 - Emrat popullore djalë në Slovenia
Komente nga TajPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Taj? Voto për emrin tënd


Është emri yt Taj? Voto për emrin tënd