Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Szabolcs

Është emri yt Szabolcs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sabellius, Sceapleigh, Syvwlch, Saiful Lexus, Saepul Aziz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofie Louise, Sophia-Luise, Shivalika, Shishupal Kushwah, Sjøpølse, Sophie Ellis, Sophie Eloise, Sophie Elize
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2110 Szabolcs's në Facebook. Pozicioni #19737
Kategoritë:Emrat hungareze - Popullore hungarez emrat - Popullore sllovak emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Emrat popullore në Hungari - Popullore hungarez emrat boy - Emrat popullore në Slovakia - Emrat popullore djalë në Rumani - Emrat popullore djalë në Hungari - Emrat popullore djalë në Slovakia
Komente nga SzabolcsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Szabolcs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Szabolcs? Voto për emrin tënd