Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sophia

Është emri yt Sophia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sofia
Variante:Sofia, Sofija, Sofiya, Sonya, София, Соня, Σοφια
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Subi, Sibe, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Sabi, Safa, Sofie, Svea, Shaba, Sabah, Shobha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 280 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 197 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 196 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 193 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 261 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 257 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 172280 Sophia's në Facebook. Pozicioni #589
Kategoritë:Emrat biblikë - Popullore Po emrat - Popullore çek emrat - Top 100 korean emrat - Popullore danez emrat - Popullore korean emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore Kannada emrat - Popullore anglisht emrat - Emrat popullore në Kili
Komente nga SophiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sophia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sophia? Voto për emrin tënd