Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sindi

Është emri yt Sindi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Senad, Samet, Sante, Santo, Santi, Sanita, Smith, Sendoa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Samanta, Senada, Sinead, Sunita, Samantha, Shanti, Sandy, Shandi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Didi, Sind, E Adoptuar, Huni, Sina, Sindushe, Ciri, Sini, Dindi, Teveqele, Tindi, Ngacmusja, Love, Shindi, Thuthuqe, Cindy, Jo, Idnis, Tullacke, Sophie Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Andrea, Kleisi, Jo, Hani, Redi, Alan, Aleks, Auron, Eralb, Fábio, Hertis, Fati, Arbri
Emrat e motrave:Tefta, Jo, Lia, Stelina, 2006, Nensi, Kristi, Eli, Denisa, Inela, Sasha, Vanesa, Alesia
Facebook:

+/- 3710 Sindi's në Facebook. Pozicioni #12927
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Sindi


Sindi ( 23 vjeç) 2016-03-04
E ADHUROJ
Sindi ( 14 vjeç) 2016-11-05
Me pelqen shum emri im por do doja te kisha emrin Sindorela
Sindi 2017-02-17
Me pelqen shume emri im. Eshte nje emer qe nuk shkurtohet dhe teper i thjeshte per tu shqiptuar.
Sindi 2017-02-17
Me pelqen shume emri im. Eshte nje emer qe nuk shkurtohet dhe teper i thjeshte per tu shqiptuar.
Sindi ( 14 vjeç) 2017-07-08
Ska me superr se emri sindiiii ne latinisht sindi do te thote drite kete e kam zbuluar pas nje kerkimi ne internet
Sindi ( 23 vjeç) 2018-02-21
emer shume i bukur
Sindi 2018-07-14
E adhuroj emrin tim!!♥♥
E dua shume tezen time qe me vuri nje emer te tille♡♡
Sindi ( 20 vjeç) 2018-07-20
Unik
Sindi ( 18 vjeç) 2019-02-10
jo
Sindi ( 14 vjeç) 2019-04-19
cute
Sindi ( 15 vjeç) 2019-04-25
Myyy fav name

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sindi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sindi? Voto për emrin tënd