Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Silvia

Është emri yt Silvia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Silvius
Variante:Selvia, Silva, Silvie, Sylvia, Sylvie, Silviya
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvio, Slav, Shelby, Silviu, Selyv, Silip, Shilpa, Sheleph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silva, Sylvia, Silvi, Selvie, Selva, Szilvia, Salva, Shelbie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 497 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 290 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 290 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 286 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 471 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 463 vota
Pseudonime:Taz
Emrat e vëllezërve:Mateo
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 116720 Silvia's në Facebook. Pozicioni #837
Kategoritë: - Popullore çek emrat - Popullore fund emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 italian emrat - Popullore rumun emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore italian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Catalonian emrat
Komente nga SilviaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Silvia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Silvia? Voto për emrin tënd