Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shefije

Është emri yt Shefije? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Shafiq, Subhash, Spike, Sabiq, Shivaji, Shahbaz, Sipko, Siavush
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofija, Sevgi, Spes, Shafiqa, Sophieke, Sofieke, Subhuja, Saveage
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Shefije
Emrat e vëllezërve:Fati
Emrat e motrave:Lejla
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Top 100 emra të njohura në Maqedoni
Komente nga ShefijePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shefije? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shefije? Voto për emrin tënd