Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Samuel

Është emri yt Samuel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Shemuel
Variante:Kamuela, Samantha, Sami, Samuelina, Samuil, Shmuel, Soamel, Σαμουηλ, שְׁמוּאֵל
Djem me tinguj të ngjashëm:Samuele, Samoel, Shyamal, Sammel, Schmuel, Samlah, Samual, Shmuel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sonel, Shanell, Sanela, Shamaila, Samala, Senel, Sonal, Sonela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 309 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 238 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 237 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 234 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 290 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 284 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Dajana, Benilda, Megi
Facebook:

+/- 389830 Samuel's në Facebook. Pozicioni #293
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore fund emrat - Popullore çek emrat - Popullore danez emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore rumun emrat - Popullore suedez emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore francez emrat - Popullore italian emrat
Komente nga SamuelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Samuel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Samuel? Voto për emrin tënd