Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Salwa

Është emri yt Salwa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sol, Sallai, Sallu, Sachiel, Sohil, Suhayl, Sal, Sekel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suela, Sheila, Sheilah, Shaila, Sali, Sele, Sallie, Sela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 105 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 75 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 75 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17510 Salwa's në Facebook. Pozicioni #3772
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore italian emrat - Emrat popullore në Marok - Emrat popullore në Tunizi - Popullore indonezian emrat - Emrat popullore në Spanjë - Emrat popullore në Indonezi - Popullore italian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Marok - Emrat popullore vajzë në Tunizi
Komente nga SalwaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Salwa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Salwa? Voto për emrin tënd