Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sára

Është emri yt Sára? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siar, Sawyer, Sar, Sior, Sacar, Shakar, Sachairi, Sayre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sara, Siara, Shira, Sare, Suri, Shakira, Sakura, Soraya
Vlerësimi:
4/5
yje 172 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 136 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 135 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 135 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 169 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 166 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1032760 Sára's në Facebook. Pozicioni #82
Kategoritë:Top 100 çek emrat - Popullore çek emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore hungarez emrat - Popullore çek emrat vajzë - Emrat popullore në Hungari - Emrat popullore në Slovakia - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Hungari
Komente nga SáraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sára? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sára? Voto për emrin tënd