Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosen

Është emri yt Rosen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rajan, Rezon, Regan, Rossano, Rekem, Regem, Rahsaan, Reichan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rejan, Rajna, Rejna, Regina, Rossana, Roxane, Rishona, Rajana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2010 Rosen's në Facebook. Pozicioni #20440
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore arab emrat - Emrat popullore në Irak - Emrat popullore në Izrael - Emrat popullore në Tunizi - Popullore arab emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Irak - Emrat popullore vajzë në Izrael - Top 100 emra të njohura në Irak - Emrat popullore në Arabia Saudite
Komente nga RosenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosen? Voto për emrin tënd