Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosalia

Është emri yt Rosalia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rosa
Variante:Rozalija, Розалија
Djem me tinguj të ngjashëm:Rogelio, Rigel, Raysel, Resul, Russell, Russel, Raguel, Rushel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rashel, Raizel, Rachel, Rachele, Rossella, Raisel, Rozália, Rosalie
Vlerësimi:
5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11925 Rosalia's në Facebook. Pozicioni #5127
Kategoritë:Emra italiane - Emrat popullore në Uruguay - Emrat popullore në Mozambik - Emrat popullore në Portugali - Emrat popullore vajzë në Uruguay - Emrat popullore vajzë në Mozambik - Emrat popullore vajzë në Portugali
Komente nga RosaliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosalia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosalia? Voto për emrin tënd