Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roni

Është emri yt Roni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the Greek name Veronica.
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Rayan, Roen, Ron, Rein, Ronan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 111 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 91 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rina, Rinesa, Kanita, Aysel
Facebook:

+/- 44895 Roni's në Facebook. Pozicioni #1792
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore fund emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Izrael - Popullore indonezian emrat - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat popullore në Indonezi
Komente nga Roni


Roni 2015-11-21
Roni eshte emer hebre -izrail- dmth (i gezuar) ,(te kenduar)
Roni ( 5 vjeç) 2017-05-21
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roni? Voto për emrin tënd