Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renata

Është emri yt Renata? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Renatus
Djem me tinguj të ngjashëm:Raymond, Renato, Randy, Raimondo, Renat, Ronit, Raimond, Raimund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Raimonda, Raymonde, Rindi, Rinda, Ronda, Randi, Rente, Rinat
Vlerësimi:
4.5/5
yje 362 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 264 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 262 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 262 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 340 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 343 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 48715 Renata's në Facebook. Pozicioni #1682
Kategoritë: - Emra italiane - Top 100 grek emrat - Top 100 çek emrat - Popullore grek emrat - Popullore çek emrat - Popullore arab emrat - Popullore rumun emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 lituanez emrat
Komente nga RenataPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renata? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renata? Voto për emrin tënd