Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rebeka

Është emri yt Rebeka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rufus, Rafiq, Roopesh, Rafeek, Raafke, Rifky, Rab-Shakeh, Roopak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rabije, Refaja, Rivka, Rebekka, Reveka, Rafiqa, Ribqah, Rebekkah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 332 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 242 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 243 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 240 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 327 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 324 vota
Pseudonime:Beks, Rebi, Beka
Emrat e vëllezërve:Kristi
Emrat e motrave:Migena
Facebook:

+/- 6085 Rebeka's në Facebook. Pozicioni #8751
Kategoritë: - Emrat hungareze - Popullore çek emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 hungarez emrat - Popullore sllovak emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore slloven emrat - Popullore etiopian emrat
Komente nga RebekaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rebeka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rebeka? Voto për emrin tënd