Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rania

Është emri yt Rania? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 169 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 105 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 105 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 105 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 150 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 148 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60370 Rania's në Facebook. Pozicioni #1430
Kategoritë: - Emrat Hindu - Popullore Thai emrat - Popullore arab emrat - Top 100 francez emrat - Popullore rumun emrat - Popullore italian emrat - Popullore francez emrat - Emrat popullore në Marok - Emrat popullore në Itali
Komente nga RaniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rania? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rania? Voto për emrin tënd