Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rafaela

Është emri yt Rafaela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rafaël
Djem me tinguj të ngjashëm:Rafael, Raphael, Raffaello, Rafaele, Rafal, Ripley, Refael, Ravel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rafaella, Raphaela, Raphaella, Rafela, Rupali, Rifle, Ravyala, Refal
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Ela, Rafi, Jo, Rrafe, Rafa
Emrat e vëllezërve:Angjelo, Leonidha, Kevin, Nuk Ka
Emrat e motrave:Silvi, Edona, Dona, Jozi, Drashia, Lula, Sula, Mrika, Kristy, Jozefina, Kristi
Facebook:

+/- 8650 Rafaela's në Facebook. Pozicioni #6607
Kategoritë: - Emrat me 7 shkronja - Top 100 rumun emrat - Emrat me 3 rrokjeve - Popullore grek emrat - Popullore rumun emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Greqi - Top 100 portugalisht emrat - Emrat popullore në Brazil
Komente nga Rafaela


Rafaela ( 14 vjeç) 2018-02-13
Cili eshte kuptimi I tij

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rafaela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rafaela? Voto për emrin tënd