Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patrick

Është emri yt Patrick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Patricius
Variante:Paddy, Padraic, Padric, Padrig, Padruig, Pakelika, Patric, Patrice, Patricio, Patrik, Patterson, Patton, Payton
Djem me tinguj të ngjashëm:Patrik, Patrizio, Patrice, Padraic, Petrus, Patricio, Patric, Petros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patricia, Patrizia, Patrycja, Patrisia, Patricija, Patrica, Podarge, Patrix
Vlerësimi:
4.5/5
yje 376 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 168 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 166 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 168 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 339 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 337 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anela
Facebook:

+/- 1111055 Patrick's në Facebook. Pozicioni #71
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore arab emrat - Popullore danez emrat - Top 100 anglisht emrat - Popullore slloven emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore italian emrat - Popullore francez emrat - Emrat popullore në Peru - Popullore çek emrat boy
Komente nga PatrickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patrick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patrick? Voto për emrin tënd