Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patrícia

Është emri yt Patrícia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Patrik, Patrizio, Patrice, Patrick, Padraic, Petrus, Patric, Patricio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patricia, Patrizia, Patrycja, Patrisia, Patricija, Patrica, Podarge, Patrix
Vlerësimi:
4/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 63 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 79 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 829565 Patrícia's në Facebook. Pozicioni #112
Kategoritë:Popullore sllovak emrat - Popullore hungarez emrat - Popullore Catalonian emrat - Emrat popullore në Hungari - Emrat popullore në Slovakia - Emrat popullore në Portugali - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Hungari - Emrat popullore vajzë në Slovakia
Komente nga PatríciaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patrícia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patrícia? Voto për emrin tënd