Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Panna

Është emri yt Panna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Poema, Peppino, Pom, Panini, Pany, Pon, Pebin, Peibyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peony, Penine, Pien, Pam, Pen, Panni, Pavan, Poonam
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2355 Panna's në Facebook. Pozicioni #18213
Kategoritë:Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Hungari - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Hungari
Komente nga PannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Panna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Panna? Voto për emrin tënd