Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olta

Është emri yt Olta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Olwydd, Oualid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olda, Olette, Olathe, Olethia, Oulaide, Olita, Olithia, Olethea
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Gent
Emrat e motrave:Elsa, Sinera, Vesa, Rinesa
Facebook:

+/- 1125 Olta's në Facebook. Pozicioni #31388
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Olta


Olta ( 17 vjeç) 2017-06-20
Emri Olta eshte emer i vjeter Ilir
Olta ( 14 vjeç) 2018-02-10
ha muyt

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olta? Voto për emrin tënd