Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oliver

Është emri yt Oliver? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Olivier
Variante:Olivera
Djem me tinguj të ngjashëm:Olivier, Oliverio, Olvaerr, Oilibhear, Oliviere, Oliviero, Olliver, Ollyvier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oliveria, Olver, Olivera, Oliveira, Olliuuver, Olivér
Vlerësimi:
4.5/5
yje 206 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 143 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 142 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 139 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 195 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 192 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Wesli
Facebook:

+/- 177725 Oliver's në Facebook. Pozicioni #563
Kategoritë:Popullore Po emrat - Top 100 danez emrat - Popullore çek emrat - Popullore danez emrat - Popullore suedez emrat - Popullore Po emrat boy - Popullore slloven emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore fund emrat boy
Komente nga OliverPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oliver? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oliver? Voto për emrin tënd