Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Norbi

Është emri yt Norbi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Narfi, Nirav, Nurba, Niroop, Norbu, Nerve, Narvey, Norvi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nirupa, Nairobi, Narubi, Nairoby, Nairobie, Norah Fay
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 335 Norbi's në Facebook. Pozicioni #75230
Kategoritë:Popullore ukrainisht emrat - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga NorbiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norbi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norbi? Voto për emrin tënd